Nieuw-Roden doet goede zaken op de ranglijst
24.Feb.2019
Nieuw-Roden - Nieuw-Roden heeft zondagmiddag een 4-3 over de streep getrokken tegen Zuid- en Noordbroek Combinatie.

De thuisclub was in de eerste helft heer en meester tegen ZNC. Misschien wel de beste eerste helft sinds ze uitkomen in de 3e klasse. Voor de rust ging nieuw-Roden al met een 3-1 voorsprong de rust in. Met goed combinatie voetbal was het Wilco Drent die voor rust twee prachtige doelpunten scoorde op aangeven van Marcel Kuiper. Ook Niels Kalfsbeek mocht tussen deze beide goals van Drent een doelpunt op zijn naam schrijven na een puike eerste helft van de rechter aanvaller. Thomas Bosgraaf verkleinde kort voor de pauze de achterstand door de bal uit het niets van 25 meter ineens tussen de palen te schieten.

Na rust ging Nieuw-Roden meteen door waar het voor rust mee was gestopt. In de 56e minuut was het Martijn Drent die de bal hard in de netten schoot achter doelman Rick van Weerden. Daarna liet Nieuw-Roden de teugels wat vieren. Het voetbal ging eruit en kwam ZNC steeds meer in de wedstrijd. Ivar den Hollander hielp ZNC in de wedstrijd na een eigen doelpunt. Vanuit een voorzet kwam de bal ongelukkig tegen de knie van Den Hollander en verdween deze in het doel van Femko de Vries. ZNC kreeg hoop en begon steeds meer te drukken. Na een scrimmage voor het doel van Nieuw-Roden was het uiteindelijk Jordy Brust die met een halve omhaal het doel vond van Nieuw-Roden en zo de aansluitingstreffer binnenschoot in de 86e minuut. Nieuw-Roden kreeg daarna een grote kans om het definitief af te maken. Uit een voorzet kwam de bal op het hoofd van invaller Robin den Hollander, maar hij kopte de bal naast het doel. ZNC had nog een kans op de gelijkmaker, maar de uithaal vanaf de zijkant kwam tegen buitenkant paal. Het was ook zeer onverdiend geweest gezien de wedstrijd. Nieuw-Roden trok uiteindelijk aan het langste eind en won dik verdiend van de Groningers. Nieuw-Roden doet goede zaken en stijgt hiermee naar de 4e plaats met 22 punten uit 13 wedstrijden. HSC staat 3e met 23 punten uit 14 wedstrijden.

Man vd wedstrijd : Niels Kalfsbeek
Toeschouwers: 204
Scheidsrechter : Jan Willem Kimp

Basis opstelling Nieuw-Roden: Femko de Vries, Dennis Matulessy, Frank Boksenbeld, Rens Komdeur, Niels Kalfsbeek, Ronald Bouwes, Wilco Drent, Jurriaan van Kampen, Ivar den Hollander, Martijn Drent en Marcel Kuiper. Wisselspelers: Robin den Hollander, Arnold Gooijert, Edwin Ubels, Andre Beuker.

Foto's© Roel Lubbers


Foto's© Jannes Veenstra