De moord op Grietje Johanna Hellinga - Deel 6
27.Sep.2019
Uit de Geschiedenis van Roden: De moord op Grietje Johanna Hellinga.

Door: Tjerk Karsijns.

Deel 6

In deel 6 onderbreken we even het proces om twee personen te belichten die, hoewel zij absoluut niets met de moord hadden uit te staan, toch een rol hebben gespeeld in het drama in Roden.
Daarna komt de sub­stituut-officier van Justitie, Mr. Wessel Christiaan Andries Scholten aan het woord en volgt de strafeis tegen de weduwe.
Na het publiceren van de eerste delen komen er vragen of er ook foto’s zijn die het verhaal kunnen completeren. Die foto’s zijn er. Maar, vooral heden ten dage hebben we te maken met de rechten van afbeeldingen. Wie heeft ooit de foto gemaakt? Er worden dus, om claims te voorkomen, geen foto’s bij het verhaal geplaatst.
Dan zijn er vragen omtrent hoe compleet het gepubliceerde verhaal is. Wel, het wordt niet in zijn volle omvang op de site weergegeven. Om het “leesbaar” te houden zijn de nodige randzaken weggelaten. Dat neemt niet weg dat alle voor het proces relevante zaken natuurlijk wel worden geplaatst.
Bij de publicatie van het laatste deel zal worden teruggekomen op wat er met het volledige verhaal, inclusief de foto’s, zal gebeuren.

Foto uit het foto-archief van Kor A Hagenouw.

Deel 6, De moord op Grietje Hellinga

Vorige delen terug lezen.

Deel 1
Deel 2
Deel 3
Deel 4
Deel 5