-
Chemene Laning uit Roden is met trots uitgeroepen tot Miss Charity Drenthe.
16.Feb.2025

Chemene Laning uit Roden is met trots uitgeroepen tot Miss Charity Drenthe dat werd gehouden in De Tamboer te Hoogeveen.

 

Een titel die voor haar persoonlijk heel bijzonder is, omdat het draait om het goede doel en het helpen van anderen. "Deze titel is voor mij de mooiste die ik maar kon winnen," zegt Chemene, die zich volledig heeft ingezet om geld in te zamelen voor Simavi. In totaal is er maar liefst €11.853 opgehaald, waarvan zij zelf €1.700 heeft verzameld.

 

Haar succesvolle inzamelingsactie is gerealiseerd door diverse creatieve initiatieven. Zo heeft ze 6 km gewandeld op hakken, zelfgemaakte potjes warme chocolademelk verkocht, statiegeldflessen en -blikjes ingezameld en een bingo georganiseerd. Daarnaast verkocht ze zelfgemaakte nieuwjaarsrolletjes en sleutelhangers, plaatste een donatiebox op haar werk, en organiseerde ze een stamppotbuffet en koekjesverkopen.

 

Chemene dankt iedereen die heeft gesponsord en haar op welke manier dan ook heeft gesteund. "Jullie betrokkenheid en vrijgevigheid hebben niet alleen bijgedragen aan dit geweldige bedrag, maar hebben ook een verschil gemaakt voor mensen die de hulp van Simavi zo hard nodig hebben. Samen hebben we een positieve impact kunnen maken, en dat is iets om trots op te zijn. Bedankt voor jullie steun en vertrouwen!"

foto
foto
Heeft u tips voor Ditisroden? Stuur uw tips,foto's via WhatsApp, 06-248 302 37
en voeg dit nummer als contact toe aan uw telefoon.