-
Bent u langdurig ziek of heeft u een handicap, dan heeft u misschien recht op een tegemoetkoming in uw zorgkosten.
18.Feb.2025

Tegemoetkoming in zorgkosten

 

Bent u langdurig ziek of heeft u een handicap, dan heeft u misschien recht op een tegemoetkoming in uw zorgkosten. U krijgt maximaal driehonderd euro per jaar.

 

Voor wie de regeling is

- u komt in aanmerking voor deze regeling als u een Wmo-voorziening of een Wlz-indicatie heeft of als u voor tachtig tot honderd procent arbeidsongeschikt bent

- u kunt deze regeling ook aanvragen voor uw minderjarige kind


Voorwaarden

- door een chronische ziekte of beperking heeft u extra hoge zorgkosten

- uw inkomen is lager dan 130 procent van de bijstandsnorm die voor u geldt

- u heeft geen of weinig vermogen

- er is geen andere regeling die deze kosten vergoedt

 

Na uw aanvraag

Hoort u binnen acht weken of u de tegemoetkoming krijgt. Wij maken het geld daarna zo snel mogelijk over.

 

Contact

Meer informatie vindt u op www.noordenveld.nl/tegemoetkoming-meerkosten-aanvragen . U kunt ons ook bellen op 088 - 050 88 85 om een tegemoetkoming aan te vragen als u dat vorig jaar niet heeft gehad.

 

Aanvragen hoeft niet ieder jaar opnieuw

Heeft u de tegemoetkoming vorig jaar gekregen en is uw situatie niet veranderd, dan krijgt u in april automatisch bericht van ons.

Heeft u tips voor Ditisroden? Stuur uw tips,foto's via WhatsApp, 06-248 302 37
en voeg dit nummer als contact toe aan uw telefoon.