-
OBS De Flint te Nietap is niet meer
20.Mar.2025

OBS De Flint te Nietap is niet meer

Een trieste aanblik blijft over aan de J P Santeeweg te Nietap waar jarenlang de Nietapster school en later OBS "De Flint" heeft gestaan.

Van het karakteristieke gebouw is op donderdagmiddag niets meer te zien. De mooie herinneringen blijven echter.

Gevoetbald werd er in de pauzes en na schooltijd en werden er bij buurman, boer Luinge, stiekem een appeltje of pruim gepiept, zoals dat werd genoemd.

Met Koninginnedag waren er spelletjes en liep er eens een leerling met z'n hoofd door een openstaand raam.... Rond de kerst gaf hoofd der school, Kees Stoffers bij hem thuis een vioolconcert, waar bijna niemand iets aan vond en werd bij de winterdag de dominee uit Nieuw-Roden die catechisatie gaf z'n fietstassen vol sneeuw gegooid.

Dat was eens en nu maar wachten totdat het MFC klaar is voor oplevering. Maar dat duurt nog een poosje.

Credits Roel Lubbers

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Heeft u tips voor Ditisroden? Stuur uw tips,foto's via WhatsApp, 06-248 302 37
en voeg dit nummer als contact toe aan uw telefoon.