Een avond om nooit te vergeten, 100 jaar muziekvereniging Noordenveld.
Wat een avond! Muziekvereniging Noordenveld vierde zaterdagavond haar 100-jarig bestaan met een prachtig jubileumconcert in een uitverkochte zaal van “Op de Helte”. En dat werd niet alleen gehoord, maar ook gevoeld, de muziek, de sfeer en de enthousiasme spatte van het podium af.
Het concert werd extra bijzonder door gastoptredens van musicalster Tony Neef en zijn zus Gerda. Samen met het 55-koppige orkest brachten zij een muzikaal programma dat het publiek vanaf de eerste noot wist te raken. Hoogtepunten van de avond waren onder andere de meeslepende uitvoering van The Last Night, uit de muiscal Miss Saigon, en een spectaculaire medley uit The Greatest Showman, en natuurlijk de meezingbare André Hazes-medley. Tony Neef bracht daarnaast ook eigen vertaalde repertoire ten gehore, waaronder het prachtige The Other Guy.
Het orkest, onder leiding van dirigente Petra Rodenboog, heeft maandenlang intensief gerepeteerd om het programma tot in de puntjes voor te bereiden. Petra weet als geen ander jong en oud binnen de vereniging te verbinden, en haar enthousiasme en passie waren de hele avond voelbaar. Aanwezig waren ook burgemeester Klaas Smid, wethouders Alex Wekema en Robert Meijer, samen met hun partners. De burgemeester sprak de vereniging toe, feliciteerde hen met het 100 jarig jubileum en haalde mooie anekdotes op uit de rijke geschiedenis van de vereniging, die in 1925 werd opgericht. Als blijk van waardering heeft de vereniging een cheque gekregen van € 500,--
Een bijzonder moment was de huldiging van Bert Blaauw, die na maar liefst 56 jaar afscheid neemt als lid van het Harmonieorkest. Bert werd bedankt met een prachtig bronzen beeldje van de leden en werd door het bestuurd benoemd tot erelid van de vereniging. Een eer die hij meer dan verdiend heeft.
De presentatie was in handen van Grietina Bouma, bekend van o.a. het presenteren van Wereld Muziek Concours (WMC) in Kerkrade. Met flair en warmte leidde zij het publiek door het programma.
Muziekvereniging Noordenveld kijkt terug op een geweldige avond en is dankbaar voor de steun van het Cultuurfonds, het Bas Hak en Joke Strikwerda Fonds, het Leefbaarheidsfonds van de Gemeente Noordenveld en de vele sponsoren die dit concert mede mogelijk maakten.

en voeg dit nummer als contact toe aan uw telefoon.