Na ruim twee weken weer een inbraak in Roderesch
Na ruim twee weken weer een inbraak in Roderesch
Na een rustige periode is er maandag opnieuw ingebroken in de gemeente Noordenveld. De inbraak vond plaats in Roderesch, in postcodegebied 9305. In welke straat is niet bekend gemaakt.
Volgens gegevens van de politie gaat het om een daadwerkelijke woninginbraak en niet om een poging. De vorige geregistreerde inbraak in Noordenveld vond 16 dagen geleden plaats.
In augustus staat de teller daarmee voorlopig op twee inbraken. Ter vergelijking: in juli werden in de gemeente vier inbraken geregistreerd.
24 inbraken in Noordenveld dit jaar
Sinds het begin van dit jaar zijn er in Noordenveld inmiddels 24 inbraken geregistreerd. In drie gevallen ging het om een poging.
In heel 2025 registreerde de politie twintig daadwerkelijke inbraken en twee pogingen. Daarmee ligt het aantal geregistreerde inbraken dit jaar nu al hoger dan in heel vorig jaar.