A7 richting Leek twee weekenden dicht: verkeershinder verwacht
A7 richting Leek twee weekenden dicht: verkeershinder verwacht
GRONINGEN/LEEK – Weggebruikers moeten de komende periode rekening houden met afsluitingen op de A7. In het weekend van 1 tot en met 4 mei is de rijbaan van Groningen richting Leek afgesloten voor verkeer.
De afsluiting begint op vrijdag 1 mei om 20.00 uur en duurt tot maandag 4 mei 06.00 uur. Ook een week later is het raak: van vrijdag 8 mei 20.00 uur tot maandag 11 mei 06.00 uur wordt dezelfde rijrichting opnieuw afgesloten.
Tijdens de werkzaamheden wordt het verkeer omgeleid. Langs en boven de weg geven gele borden en tekstkarren de route en actuele situatie aan. Weggebruikers wordt geadviseerd rekening te houden met extra reistijd.
Verkeer wordt omgeleid via de westelijke ringweg (N370), het Hoendiep en kan vervolgens bij Westpoort weer de A7 op. Verkeer kan vanaf Hoogkerk ook omrijden via de N372, via Peize, Roden en bij Leek de A7 op.
Vanuit Drenthe richting Drachten, kun je vanaf de A28 het beste omrijden via de N386 bij Tynaarlo en vervolgens naar de N372 bij Peize richting de A7 bij Leek.