Diamanten huwelijk echtpaar Kuiper aan de Torensmalaan in Roden

15 apr. 2026

Vandaag is het feest aan de Torensmalaan in Roden. Het echtpaar Kuiper-Hummel is 60 jaar getrouwd en viert daarmee een diamanten jubileum. Burgemeester Klaas Smid kwam langs om het echtpaar te feliciteren en overhandigde een prachtig boeket bloemen.

Zestig jaar geleden trouwden ze iets eerder dan gepland, omdat ze graag wilden wonen in het huis dat hen werd aangeboden. In die tijd was het gebruikelijk dat je getrouwd moest zijn om een huis te kunnen kopen. Inmiddels woont het echtpaar al vele jaren met veel plezier in Roden.

De sociale omgeving speelt een belangrijke rol in hun leven. Er zijn warme contacten met buren, en zelfs met voormalige buren is het contact gebleven.

Het jubileum wordt gevierd met een diner in Leek, samen met het gezin en familie. Onder het genot van een kop koffie werd er alvast gezellig teruggekeken op zestig mooie jaren samen.

Credits Peter Bakker

Deel deze pagina