Dubbel feest in Roden: echtpaar Ansing 60 jaar getrouwd én meneer Ansing viert zijn 82e verjaardag!

8 okt. 2025

Het is vandaag een gezellige en feestelijke boel aan de Burgemeester van Wageningenlaan te Roden. Het is er trouwens dubbel feest. Het echtpaar Ansing-de Jong trouwde 60 jaar geleden op deze dag maar meneer Ansing is ook jarig! Hij is vandaag 82 jaar geworden. Een dubbele felicitatie dus. Namens de gemeente kwam Jos Darwinkel langs om het echtpaar persoonlijk te feliciteren. Hij nam een mooie bos bloemen mee die een mooi plekje gaat krijgen in huize Ansing.

Zolang als het echtpaar getrouwd is, zolang wonen meneer en mevrouw Ansing al in hun huidige woning. Ook 60 jaar dus. Het huis is destijds gebouwd door Jarino, wat tevens de oud-werkgever was van meneer Ansing. 30 jaar werkte hij voor dit bedrijf, tot aan het faillissement. In de jaren erna verbouwde meneer Ansing het huis helemaal zelf zodat de keuken en de kamer een stuk groter werden. Inmiddels is het huis al jaren eigendom van het echtpaar.

Mevrouw Ansing werkte met veel plezier ruim 30 jaar voor Thuiszorg Roden.

Samen kreeg het echtpaar 2 zoons, 2 schoondochters, 5 kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen.

Namens het team van Ditisroden een hartelijke, dubbele felicitatie en nog veel liefdevolle jaren in goede gezondheid gewenst! 

Foto©/tekst Gerda Slotegraaf

Deel deze pagina