Dubbel Speelman helpt GOMOS aan overtuigende 1-3 overwinning📸

13 okt. 2025

GOMOS heeft ook de derde competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. Mede door twee doelpunten van Wouter Speelman won de ploeg van trainer Bernd van Bolhuis de derby tegen Peize met 1-3.

Beide ploegen begonnen aarzelend aan de wedstrijd. GOMOS had dan wel grotendeels de bal, echte grote kansen werden er niet gecreëerd. Of het moet al een schotje zijn geweest van Wouter Speelman, die net naast ging. GOMOS leek met een brilstand de rust in te gaan, maar in de 44e minuut opende Wouter de Vries met een geplaatst schot toch nog de score in Peize.

In de tweede helft kwam Peize sterker uit de kleedkamer. Richard Meursing voorkwam al snel na rust de gelijkmaker door de bal van de doellijn te halen. Even later raakte de thuisploeg ook nog de paal. Met het inbrengen van spits Tim Assman probeerde GOMOS de wedstrijd weer te kantelen. En met succes, want in de 72e minuut maakte Wouter Speelman de 0-2 voor GOMOS. De aanvaller bleef koel en schoot de bal oog in oog met de doelman van Peize in het net. Drie minuten later was Wouter Speelman opnieuw trefzeker. Met zijn tweede van de middag en dus de 0-3 besliste hij de wedstrijd in Peize. In de slotfase kon de score nog verder uitlopen, maar invallers Tim Assman en Youri Flik kregen de bal niet in het doel. Drie minuten voor tijd maakte Peize via een rake kopbal nog de eretreffer.

Door de overwinning komt GOMOS op 9 punten en gaat het samen met VKW en Rolder Boys aan kop in de 2e klasse H. De ploeg uit Rolde speelde echter al wel één wedstrijd meer. GOMOS is door het bekerweekend volgende week zondag vrij. Op zondag 26 oktober hervatten de Norgers de competitie met een thuiswedstrijd tegen Steenwijkerwold, dat het seizoen met 7 punten uit 4 wedstrijden ook goed is begonnen. De wedstrijd op Sportpark Schapendrift in Norg begint dan om 14.00 uur.

Credits Jasper Boer



Deel deze pagina