Dubbele zege voor Frank Barkhof na emotionele racedag: "Winst opgedragen aan mijn oma"

14 jul. 2025

Dubbele zege voor Frank Barkhof na emotionele racedag: "Winst opgedragen aan mijn oma"

 De jonge coureur Frank Barkhof heeft zijn vierde wedstrijddag van het seizoen op indrukwekkende wijze afgesloten met twee overwinningen. De dag was extra beladen: Barkhof verloor kort geleden zijn oma en droeg zijn prestaties met trots aan haar op.

De wedstrijddag begon met tegenslag. Tijdens de vrije training kampte Frank met een leeglopende band, waardoor hij nauwelijks rondes kon rijden. Toch wist hij een snelle tijd neer te zetten: de beste van het veld. In de kwalificatie verliep alles naar wens, en Barkhof verzekerde zich van pole position.

De eerste race was een demonstratie van kracht en controle. Vanaf de start nam Barkhof de leiding en bouwde zijn voorsprong gestaag uit. Uiteindelijk kwam hij met maar liefst 1 minuut en 30 seconden verschil als eerste over de finish.

De tweede race bleek een stuk zwaarder. Een concurrent wist het gat te dichten en bleef Barkhof gedurende de hele wedstrijd onder druk zetten. Met versleten banden en verminderde grip moest Frank vechten voor elke meter. In de allerlaatste bocht wist hij zich los te maken en pakte hij opnieuw de overwinning.

De dubbele zege maakte deze beladen racedag voor Frank Barkhof onvergetelijk: een dag van rouw én triomf.

Deel deze pagina