Gert Glas en Rudy Poeder winnen Tien over Rood Biljart-toernooi bij Café de Kastelein
Gezelligheid en fanatiek biljarten tijdens 10 over rood-toernooi in Nieuw-Roden
Al vroeg op de zaterdagmorgen stroomde café de Kastelein in Nieuw-Roden vol voor het jaarlijkse en altijd gezellige 10 over rood koppel biljarttoernooi. Vanaf 11.00 uur gingen de keus, de ballen én de sterke verhalen weer volop over tafel.
De sfeer zat er de hele dag goed in. Onder het genot van een hapje, drankje en natuurlijk de nodige humor werd fanatiek gestreden om de prijzen. De koppels lieten mooie partijen zien en het publiek genoot zichtbaar van spannende potjes en knappe stoten.
Na een lange en sportieve dag mochten uiteindelijk Gert Glas en Rudy Poeder zich de grote winnaars van het toernooi noemen. Zij bleven in de finale hun concurrenten nét de baas.
De eindstand zag er als volgt uit:
- Gert Glas en Rudy Poeder
- Pieter-Jan Luursema en Robert Vierhoven
- René Aalders en Freddy Suurd
De organisatie kan opnieuw terugkijken op een zeer geslaagde editie van het biljarttoernooi, waarbij vooral de gezelligheid weer centraal stond.