GOMOS en Peize trakteren publiek op zes doelpunten

31 aug. 2025

In Norg leek Peize al bijna met de buit naar huis te gaan, maar in de slotminuten sloeg GOMOS alsnog toe. Eerst was het Jannes Siegers die in de 84e minuut een strafschop verzilverde, en nog geen drie minuten later kopte Wouter Speelman de 3-3 tegen de touwen. Een derby die verloren leek, eindigde zo alsnog in een gelijkspel, met een glimlach op de gezichten van de thuisploeg.

Die ontknoping was des te opvallender omdat Peize de wedstrijd stevig in handen leek te hebben. Na rust nam de ploeg de leiding via Maurijn Timmer, die in de 49e minuut de 1-2 binnenschoof. Halverwege de tweede helft verdubbelde hij zijn persoonlijke productie en bracht hij de stand op 1-3. De supporters van Peize rekenden al op een overwinning, maar zagen in de laatste fase hoe de wedstrijd volledig kantelde.

Voor de rust lag het tempo lager, al begon GOMOS sterk. In de 12e minuut zorgde Jannes Siegers voor de 1-0 en kreeg de thuisploeg zelfs kansen om verder uit te lopen. Maar vlak voor het rustsignaal sloeg Peize terug. Patrick Timmer tekende in de 40e minuut voor de gelijkmaker: 1-1.

En zo werd een beker-derby die begon met een vroege GOMOS-voorsprong, daarna kantelde in Peizer voordeel, en uiteindelijk weer terugzwaaide in de slotfase, een vermakelijke 3-3. Zes doelpunten, spanning tot het einde, en een sportieve strijd zonder harde overtredingen. 

Het publiek in Norg kreeg precies waar het voor kwam.

Foto's© Bert Kleiker

Deel deze pagina