Grill ’n Chill Festival strijkt weer neer bij Kampeerhal Roden

13 mei 2026

Grill ’n Chill Festival strijkt neer bij Kampeerhal Roden

Liefhebbers van barbecue, goed eten en gezelligheid kunnen zaterdag 16 mei terecht bij het Grill ’n Chill Festival van Kampeerhal Roden. Tussen 11.00 en 17.00 uur staat het terrein in het teken van barbecueën, proeven en live demonstraties.

Bezoekers kunnen kennismaken met verschillende BBQ-merken en in gesprek gaan met ervaren barbecuechefs. Natuurlijk valt er ook volop te proeven van gerechten die ter plekke worden bereid. Naast barbecuegerechten zijn er onder meer pizza’s, speciaalbieren en andere hapjes en drankjes verkrijgbaar.

Tijdens het festival zijn diverse bekende merken aanwezig, waaronder Weber, Kamado Joe, Big Green Egg, The Bastard, Napoleon en Smokey Goodness.

Ook BBQ-expert Jord Althuizen is aanwezig voor een aantal demonstraties. Hij geeft uitleg over technieken, bereidingen en smaken tijdens drie verschillende sessies:

  •  13.15 uur: Award winning spareribs 
  •  14.30 uur: Porchetta Calabrese 
  •  15.45 uur: Pastel de Nata pizza’s 

De toegang tot het evenement is gratis. Ook het proeven van diverse samples kost bezoekers niets.

Deel deze pagina