Huiveringwekkende spanning tijdens spookzwemmen in zwembad De Hullen

13 dec. 2025

Onder het flakkerende, gedimde licht doken tientallen jonge durfals het water in, terwijl schimmige spoken langs de badrand opdoken. Hun aanwezigheid maakte het tikspelletje tot een zenuwslopend kat-en-muisspel, waarin elke aanraking voelde als een koude rilling over de rug.

Het zwembadpersoneel had samen met Wouter van St. Win alles uit de kast getrokken om een angstaanjagende sfeer neer te zetten. Spookachtige muziek galmde door de ruimte en zorgde ervoor dat de spanning met elke minuut verder werd opgevoerd.

Naarmate de avond vorderde, vielen de zwemmers één voor één af, tot uiteindelijk slechts één dappere overbleef. Voor de derde en laatste keer werd hij getikt — het onvermijdelijke einde van het spel.

Maar uit de duisternis trad een winnaar: Roan Kruiswijk. Onder luid applaus ontving hij een glimmende beker uit handen van de organisatie, als beloning voor zijn moed.

Al met al was het opnieuw een huiveringwekkend geslaagde editie van het spookzwemmen. 

Deel deze pagina