In juni niet één, maar twee gratis proeflessen yoga bij NovaStrada

1 jun. 2026

Ben je al een tijdje nieuwsgierig naar yoga, maar komt het er steeds niet van? Of denk je al langer: ik zou eigenlijk wat meer tijd voor mezelf moeten maken? Dan is juni misschien wel het perfecte moment om te beginnen.

Om kennis te maken met ons nieuwe centrum bieden we deze maand niet één, maar twee gratis proeflessen yoga aan.

Inmiddels zijn we verhuisd naar onze nieuwe locatie aan het Vlasveen in Roden. Een lichte, sfeervolle plek midden in het groen, waar je even uit de drukte van alledag kunt stappen. Een plek om te bewegen, te ontspannen en weer even op te laden.

Yoga is allang niet meer alleen voor mensen die lenig zijn of uren kunnen mediteren. Juist wanneer je een druk leven hebt, veel in je hoofd zit of merkt dat je lichaam wat extra aandacht kan gebruiken, kan yoga een wereld van verschil maken. Meer soepelheid, meer rust, beter slapen en simpelweg een moment voor jezelf.

Bij NovaStrada kun je kiezen uit verschillende lessen, zoals Yin Yoga, Hatha Flow en Restorative Yoga. Ervaring is niet nodig en je bent welkom zoals je bent.

Dus woon je in Roden, Leek, Peize, Norg of omgeving en denk je: misschien is dit het moment? Dan nodigen we je van harte uit om het gewoon eens te ervaren.

Vraag hier je twee gratis proeflessen aan:

https://novastrada.nl/proeflessen/

Deel deze pagina