Jan de Jonge, sinds anderhalf jaar actief biljarter bij biljartvereniging “De Doorstoters” uit Roden, is kampioen geworden van het totaalklassement 2024-2025. Hij behaalde na 107 wedstrijden een gemiddeld puntentotaal van 10,505 per wedstrijd. Gezien per wedstrijd maximaal 12 punten te behalen zijn is dat een zeer goed resultaat. Hij kreeg woensdag 28 mei de wisselbeker uitgereikt en een blijvende herinnering.
Jan Bos legde beslag op de 2e plaats met een gemiddelde van 9, 933 punten en Hendrik Oostra eindigde op de 3e plaats met een gemiddelde van 9,774 punten.
De 28 leden tellende (senioren) vereniging vraagt nieuwe leden voor het nieuwe seizoen, welke in oktober weer van start gaat. Info: biljartvereniging.dedoorstoters@gmail.com of 06-15658448.
advertenties