Jubilarissen van 100 jarig Woudklank in het zonnetje gezet.
De algemene ledenvergadering van Gemengd Koor Woudklank op donderdag 5 maart is weer goed bezocht.
We konden terugkijken op een goed jaar waarin we nieuwe leden mochten begroeten en er mooie dingen zijn gebeurd, o.a. als voorbereiding op het 100 jarig jubileum in oktober.
Er zijn kleine concerten gegeven in de verzorgingshuizen in de gemeente Noordenveld als cadeau voor trouwe bezoekers van Woudklank, die niet meer in staat zijn om naar onze concerten te komen. Dit werd erg gewaardeerd door de bewoners en door de koorleden als zeer waardevol ervaren.
De kraam op de kunst- en cultuurfestival in september werd goed bezocht.
Als voorbereiding op het Korenfestival op zaterdag 18 april 2026 in ‘Op de Helte’, werkten een aantal leden van de jubileumcommissie in november mee aan het Korenfestijn in De Nieuwe Kolk in Assen van de 3 gezamenlijke noordelijke Bonden van Koren, waar Woudklank ook enkele liederen ten gehore bracht.
Gemeente Noordenveld nodigde Woudklank uit om dit jaar de nieuwjaarsreceptie openen met een optreden.
Alle repetities en optredens stonden onder bezielende leiding van onze dirigente Viola Land.
Naast het zakelijke deel was er ook aandacht voor de jubilarissen.
Anneke Damkat en Ellen Verhoef zijn respectievelijk 25 en 30 jaar met veel plezier lid, ook van diverse commissies en bestuur, en hebben mooie dingen meegemaakt tijdens hun lidmaatschap.
Beide dames werden bedankt voor hun inzet voor Woudklank en ontvingen ieder een prachtig boeket bloemen. Ellen kreeg daarnaast nog een pen met inscriptie.
De diverse commissieleden, die ervoor zorgen dat de organisatie rondom het koor op rolletjes loopt, en de koffiedames werden ook niet vergeten.
Hou je van zingen en lijkt het ons koor je iets?
Kom vrijblijvend eens langs. We repeteren iedere donderdag van 19.30-21.30 uur in de Triniteitskerk, Nieuweweg 11 te Roden.
Je bent van harte welkom!
Meer informatie kun je vinden op onze vernieuwde website: www.woudklankroden.nl