"Meester Harry"(Oolders) gaat na 41 gymlesjaren met pensioen📸🎦
"Meester Harry"(Oolders) gaat na 41 gymlesjaren met pensioen
Op de vele scholen waar hij z'n leerlingen, het waren er tienduizenden, gymles gaf noemden ze hem liefkozend "Meester Harry". "Meester Harry" had de gave om met al z'n gymnasten door de jaren heen een uitstekende band op te bouwen.
Aan al deze mooie jaren komt nu een eind. Dit werd op "zijn Poolster", te Nieuw-Roden, vrijdag gevierd met een sponsorloop voor alle leerlingen van de school en het geld, de teller staat op dit moment op 7000 euro, dat wordt binnengebracht, zal worden bestemd voor een pannaveld naast de school.
Onder ideale omstandigheden liepen de Poolsterren rondom hun school en kwamen onderweg stempelposten tegen, die bemand waren door veelal leerkrachten met een masker voor met een afbeelding van "Meester Harry".
Op bijgaand filmpje geeft de hoofdpersoon van deze memorabele dag tekst en uitleg over z'n imposante loopbaan.
Aan het eind van de sponsorloop mocht "Meester Harry" nog vele cadeaus van dankbare leerlingen, sommigen met tranen in de ogen, in ontvangst nemen en als toegift op de foto met "hun" idool "Meester Harry".
Een dag voor "Meester Harry" om nooit meer te vergeten!!
Foto's/video/tekst Roel Lubbers
Weer in Roden
7°C
08/11/25
bedrijven