Tot 4 januari is Verkuno’s Salon “Harmonie in Chaos” in K38 te bezoeken.
Nog tot 4 januari 2026 aanstaande is Verkuno’s Salon “Harmonie in Chaos” in K38 te bezoeken.
Een bezoek is zeker de moeite waard: bijna 150! kunstwerken in verschillende technieken, onderwerpen en maten.
Gerda Rademaker schildert op figuratieve wijze onderwerpen die haar raken, dat kunnen haar kleinkinderen zijn maar ook een poldermolen of de waterleis in haar vijver. Acryl- en aquarel schilderingen zijn er van Rianne Kooijman, zij geeft de schoonheid, de stilte en de ruimte weer van landschappen zoals het Wad en de Onlanden. Sonja Leutholff laat stemmige gelaagde fotocollages zien, zij plakt en knipt op digitale wijze haar eigen gemaakte foto’s.
Marcia Krijgsman confronteert ons in grote gouache-collages, gemaakt met knipsels en sjablonen, met haar zorgen over deze chaotische tijd.
Ruimtelijke objecten aan de wand zijn er van Mariet Schedler. Op leisteen maakte zij composities van voorwerpen die voor een groot deel op een oud schip gevonden zijn.
Marijtje van der Veen toont assemblages van op rommelmarkten gevonden voorwerpen geplaatst onder glazen stolpen. Voorwerpen worden op een onverwachte en soms humorvolle wijze gecombineerd en vertellen zo een eigen verhaal.
In de Kunstwinkel zijn de kunstwerken van Jolande van Luijk te zien, en te koop.
K38 is op oud- en nieuwjaarsdag gesloten.
Kunstencentrum K38, Kanaalstraat 38, 9301LT Roden
Woensdag t/m zondag van 13-17 uur
Entree € 2,- tot 18 jaar gratis. www.kunstencentrumk38.nl en www.verkuno.nl