Ondernemersprijs Noordenveld: drie kanshebbers, één titel. Dit zijn de kanshebbers...

19 sep. 2025

Tijdens de feestelijke opening van de Jaarbeurs kreeg ook de Ondernemersprijs Noordenveld volop aandacht. Drie ondernemingen werden in de spotlights gezet vanwege hun inzet, creativiteit en maatschappelijke betrokkenheid. Dit jaar dingen mee naar de titel: Groenzorg Norg (Norg), Café Ensing (Peize) en Hypotheekservice Roden (Roden). Wethouder Jos Darwinkel had de eer om de genomineerden bekend te maken.

De drie kanshebbers werden in de Spiegeltent voorgesteld aan het publiek. Inwoners van Noordenveld kunnen tot en met 30 november hun stem uitbrengen op hun favoriet. Uit alle aanmeldingen selecteerde de commissie van aanbeveling samen met de gemeente drie genomineerden. Zij kregen vrijdagavond hun podium tijdens de officiële opening van de Rodermarkt Feestweek. Het aanwezige publiek bracht daar al een eerste stem uit. 

In het najaar van 2025 brengt de commissie bedrijfsbezoeken aan de drie finalisten. Het eindoordeel bestaat uit een combinatie van publieksstemmen en het oordeel van de jury. De feestelijke bekendmaking van de winnaar vindt plaats begin 2026, tijdens een speciale bijeenkomst voor alle ondernemers in Noordenveld.

Foto's/filmpje Roel Lubbers

Deel deze pagina