Peize komt ook te kort in Rolde
Zondagmiddag in Rolde liet de streekderby tussen Rolder Boys en Peize zien wie er dit seizoen met honger en overtuiging speelt. Rolder Boys had het heft in handen en domineerde het grootste deel van de wedstrijd, terwijl Peize moeite had om echt gevaarlijk te worden.
Vlak voor rust brak Marco Hit de ban met een verdiende 1-0. Na rust probeerde Peize terug te komen en leek het even te lukken toen een doelpunt viel, maar dat werd, tot onbegrip van de spelers, afgekeurd wegens buitenspel. Op dat moment zat Peize goed in de wedstrijd.
Rolder Boys hield echter stand en besliste het duel vijf minuten voor tijd via Leon Holtrop, die met een strak schot de 2-0 op het scorebord zette. Tot overmaat van ramp kreeg Patrick Timmer van Peize in de slotfase zijn tweede gele kaart en moest hij het veld verlaten.
Met slechts twee punten uit zeven wedstrijden blijft Peize onderaan bungelen. Rolder Boys daarentegen klimt naar de vierde plek en blijft volop meedoen in de strijd om de top drie.
Ranglijst zondag 2e klasse H
- VKW – 6 – 16
- GOMOS – 6 – 15
- Rolder Boys – 6 – 13
- LSC 1890 – 7 – 13
- SVZ – 7 – 11
- Forward GSAVV – 6 – 10
- Akkrum – 7 – 10
- Steenwijkerwold – 7 – 8
- Valthermond VV – 6 – 7
- Annen – 6 – 5
- Oldeholtpade – 5 – 3
- Musselkanaal – 6 – 3
- Peize – 7 – 2