Rodermarkt-zondag vol sfeer, snelheid en Amerikaanse klassiekers

21 sep. 2025

Rodermarkt-zondag vol sfeer, snelheid en Amerikaanse klassiekers

Zondag stond Roden weer helemaal in het teken van de Rodermarkt. Al vanaf de ochtend was het centrum gevuld met bezoekers die de prachtig versierde wagens op de Albertsbaan kwamen bekijken, terwijl de kermis volop draaide. In de avond zorgden de sfeervol verlichte straten voor extra gezelligheid.

Op het Steenbergerveld trok de motorsport de aandacht met de traditionele Gouden Helm Races én de finale van het FIM Long Track World Championship. Het geluid van brullende motoren zorgde voor spektakel bij jong en oud.

Toch was dé uitschieter van de dag de American Fair met de Sunday Cruisers. Ondanks de regenbuien lieten de trotse eigenaren zich niet tegenhouden. Glanzende oldtimers, imposante Amerikaanse sleeën en het herkenbare motorgebrom brachten een vleugje Route 66 naar Roden en trokken veel bekijks.

Ook op de horecapleinen was het volop feest. Met DJ’s, livebands en zelfs een Glitter & Glamour Bingo werd overal meegevierd. Regen of niet – de Rodermarkt-zondag bewees opnieuw waarom dit een prachtige dag werd.

Foto's© Amanda Kompier en Harry de Boer

Deel deze pagina