Sportieve strijd en veel glimlachen tijdens Special Golf Toernooi bij Holthuizen

"Burgemeester reikt prijzen uit tijdens zonnige dag vol Speciale Golfmomenten"

Het is zover, we hebben ons golftoernooi voor mensen met een verstandelijke beperking weer kunnen organiseren.Deze groep mensen werden binnen de golfsport G-golfers genoemd. Met ingang van nu gaan wij de naam veranderen.

Alle golfclubs in het land die leden hebben met een verstandelijk beperking gaan de benaming veranderen in:

Special Golf (toernooi/spelen) met Special Golfers/Spelers. Golfclub Holthuizen is daar nu mee gestart.


Wij hebben het Special Golf toernooi zaterdag 14 juni georganiseerd voor Special Golfers vanuit Tilburg, Liemeer, Hengelo, Capelle en 't Gooi. 18 Special golfers zijn van de partij en strijden met of zonder spelende partner voor de prijzen.


De nieuwe vlag wordt 's morgens gehesen en het spandoek voor de skills (slagen in de golfsport) in gebruik genomen. Daarmee is Special Golf een feit bij Golfclub Holthuizen. 

Ondanks het erg warme weer heeft de EHBO een rustige dag. De golfers staan hun mannetje en de burgemeester K. Smid reikt de prijzen voor de skills en de 9 holes wedstrijden die in de middag gespeeld wordt.


De uitslagen:

Skills Level 2

Sander Walstra, Roden wordt eerste

Kevin Rozema, Capelle wordt tweede

Skills Level 4

Tijn van der Loo Tilburg wordt eerste

Koen Bruers en Guy Wouters beiden uit Tilburg zijn gedeeld tweede.

Wedstrijd 9 holes met caddy (niet meespelende vrijwilliger)

Guy Wouters, Tilburg wordt eerste

Tijn van der Loo, Tilburg wordt tweede

Wedstrijd 9 holes met unified (Meespelende vrijwilliger)

Mirjam Eitjes uit Liemeer wordt eerste

Wilco Mur uit Liemeer wordt tweede


De dag wordt afgesloten met een heerlijke BBQ op het terras van de Brasserie op Golfclub Holthuizen.

Foto's© Roel Lubbers. Film Stefan Wendel

Deel deze pagina

advertenties