Succesvolle paasei-actie levert niet alleen steun voor praalwagen, maar ook recordbedrag voor voedselbank
Kinderen van CBS De Hoeksteen en De Parel hebben zich de afgelopen periode volop ingezet voor de verkoop van paaseieren. Het doel: zoveel mogelijk geld ophalen voor de praalwagen tijdens de aankomende Rodermarkt.
De actie bleek een groot succes. Niet alleen werd er enthousiast gespaard voor de praalwagen, ook konden inwoners van Roden dit jaar een extra bijdrage doen voor de voedselbank. Daar werd volop gehoor aan gegeven: in totaal is er maar liefst €550,- opgehaald voor de voedselbank — een recordbedrag. Vrijwilligers van de voedselbank kwamen speciaal langs op school om het bedrag met veel dankbaarheid in ontvangst te nemen.
“Het leeft echt onder de mensen,” vertelt vicevoorzitter van de sponsorcommissie, Dana van der Kroef. “We merken dat Roden ontzettend vrijgevig is. Fantastisch om te zien hoeveel betrokkenheid er is, zowel voor de praalwagen als voor het steunen van anderen.”
Als extra verrassing kwam de paashaas vanochtend langs op De Hoeksteen en De Parel om alle kinderen persoonlijk te bedanken voor hun inzet. Een feestelijk moment dat de actie op een mooie manier afsloot.
De sponsorcommissie kijkt inmiddels vooruit naar de volgende stap. Naast deze succesvolle actie zullen ook lokale bedrijven worden benaderd om bij te dragen aan de realisatie van de praalwagen. Voor hen wordt een speciale sponsoractie opgezet.