Trouwe bezoekers krijgen als eerste kans op voordeligste Flinke Pink-tickets 2027
Trouwe bezoekers krijgen als eerste kans op voordeligste Flinke Pink-tickets 2027
LEEK – Flinke Pink Festival is gestart met een exclusieve Loyalty Sale voor haar meest trouwe bezoekers. Iedereen die de afgelopen vier jaar minimaal drie edities van het festival heeft bezocht, heeft deze week een persoonlijke uitnodiging ontvangen om zich te registreren voor de allergoedkoopste tickets voor Flinke Pink 2027.
Met de Loyalty Sale wil de organisatie bezoekers bedanken die het festival al jarenlang trouw bezoeken.
“Zonder onze vaste bezoekers was Flinke Pink nooit uitgegroeid tot het festival dat het vandaag is. Met deze Loyalty Sale willen we hen graag als eerste belonen met de laagste ticketprijs voor de editie van 2027,” aldus de organisatie.
De uitnodigingen zijn verstuurd op basis van de beschikbare ticketgegevens. Toch kan het voorkomen dat trouwe bezoekers geen e-mail hebben ontvangen. Bijvoorbeeld wanneer tickets in eerdere jaren aan de kassa zijn gekocht, door iemand anders zijn besteld of met verschillende e-mailadressen zijn aangeschaft.
Bezoekers die denken in aanmerking te komen voor de Loyalty Sale, maar geen uitnodiging hebben ontvangen, kunnen een e-mail sturen naar info@flinkepink.nl. De organisatie stuurt hen dan alsnog de registratielink toe.
De afgelopen editie van Flinke Pink was opnieuw een groot succes. Duizenden bezoekers genoten tijdens het Pinksterweekend van drie avonden festival, met als absolute afsluiter het optreden van Broederliefde, dat enkele duizenden bezoekers naar het evenemententerrein in Leek trok.
De eerstvolgende editie van Flinke Pink vindt plaats van 14 tot en met 17 mei 2027 op het Evenemententerrein in Leek.