Jaarlijkse klaverjas Cafétocht Norg in vijf horecalocaties

25 feb. 2026

Op zaterdag 28 februari staat Norg in het teken van de 25e editie van de Klaverjas Cafétocht. 
Het jubileumevenement wordt georganiseerd door Café Zwaneveld en verwelkomt dit jaar  maar liefst 264 deelnemers. Een bijzonder kenmerk van de Cafétocht is dat het een echt  evenement voor jong en oud is.
De inschrijving op 12 januari was binnen een paar uur volledig volgeboekt, wat opnieuw  onderstreept hoe populair de Cafétocht is binnen en buiten het dorp.
De deelnemende koppels trekken volgens een speelschema langs De Baander, Hotel Norg,  Karsten, De Brinkhof en Zwaneveld, waar telkens een nieuw boompje wordt gespeeld. De start  is om 13.00 uur, waarna het dorp zich vult met een levendige combinatie van competitie en  gezelligheid die de Cafétocht al 25 jaar kenmerkt.
De jubileumeditie laat met het grote aantal deelnemers opnieuw zien hoe stevig het  evenement is verankerd in de gemeenschap.
Aan het einde van de middag volgt de prijsuitreiking in Café Zwaneveld en is het winnende  koppel bekend. De organisatie kijkt uit naar een gezellige editie met veel sfeer in het dorp.

Deel deze pagina