Zwemmers "Vroege vogels" sluiten het jaar af zoals alleen vroege vogels dat kunnen

30 dec. 2025

Zwemmers "Vroege vogels" sluiten het jaar af zoals alleen vroege vogels dat kunnen

Zeven uur in de ochtend. Buiten is het nog stil, binnen beweegt het water al. De vroege vogels doen wat ze altijd doen. Zwemmen. Ook op de laatste dag van het jaar. Want wie om dit tijdstip het bad in duikt, hoort erbij. Met een abonnement en met een naam die blijft hangen.

Na het zwemmen is er tijd voor dat wat er ook bij hoort. Appeltaart, zoals elk jaar gebakken door Dorothé, stevig en vertrouwd. Rolletjes op tafel, verzorgd door Wijke. Koffie en thee, warm en welkom, aangeboden door Sportcentrum Hullen in Roden. Geen haast, geen drukte, alleen mensen die elkaar kennen en begrijpen.

Dan is er het moment van terugkijken. Jany pakt het jaar erbij, in woorden en zinnen die raken. Een gedicht waarin alles voorbij komt. Mooie momenten, kleine zorgen, lachen, samen zijn. Het jaar samengevat, precies zoals het was.

En zo sluiten ze af. Niet met vuurwerk, maar met warmte. Niet laat, maar vroeg. Zoals het hele jaar door. De vroege vogels wensen iedereen een fijne jaarwisseling en een gezond en gelukkig 2026. En morgen? Morgen gaat de wekker gewoon weer.

Deel deze pagina